Clip in vlasy 53cm 100% ľudské - REMY 100g - svetlejšia blond

Clip in vlasy 53cm 100% ľudské - REMY 100g - svetlejšia blond
Akcia

Clip in set na predĺženie a zahustenie zo 100% ľudských vlasov. Dĺžka 53 cm, gramáž 100 g.

 • Viac detailov
 • Otázka na produkt
 • Kód tovaru: AD16
 • Dostupnosť: SKLADOM
 • Doručenie: môže byť u vás už v utorok 23.07.2024
 • Pôvodná cena: 155,04 € s DPH

113,64 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Clip in set z pravých ľudských vlasov v REMY kvalite - 53 cm / 100 g

Ak túžite po dlhších a objemnejších vlasoch, tento clip in set je pre vás to pravé.

Set obsahuje celkom 8 rôzne širokých pásov:

1x pás 21cm (4 sponky)
2x pás 15cm (3 sponky)
2x pás 10cm (2 sponky)
3x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasov: 100% ľudské vlasy európskeho typu, kvalita REMY
Dĺžka
: 53 cm
Hmotnosť: 100 gramov
Štruktúra: rovná

K nákupu Clip in od nás dostanete zadarmo 3 náhradné sponky navyše a tiež jednoduchý návod, ako sa o vlasy starať. V prípade, že hľadáte ešte väčšiu hustotu vlasov alebo kupujete Clip in vlasy pravidelne, môžeme Vám doporučiť výhodnú Deluxe sadu.

Rozloženie vlasových pásov v clip in sete

Výhody Clip in metódy:

Clip in je vôbec tou najobľúbenejšou metódou predĺženia a zahustenia vlasov po celom svete. Dôvodov, prečo si ženy a dievčatá stále častejšie volia práve Clip in vlasy, je veľa.

 • rýchla a jednoduchá aplikácia a premena
 • domáci metóda, nemusíte nikam chodiť
 • šetrnosť k vlastným vlasom
 • úspora času a peňazí za kaderníkov
 • nenáročná údržba
 • možnosť používať trvalo i len príležitostne
 • clip vlasy nepramienkujú
 • dlhá životnosť
 • žiadne starosti s posúvaním spojov
Clip in príčesky vám skrátka budú robiť radosť kedykoľvek je pripnete, či už na denné nosenie alebo na zvláštnu príležitosť. Za minimálny čas a veľmi nízku cenu dosiahnete to, na čo bežne ženy a dievčatá na celom svete čakajú dlhé roky.
 

Clip in vlasy na predĺženie

Ako pripnúť Clip in vlasy

Zvládnem Clip in pripnúť?

Určite áno! Práve vďaka jednoduchej aplikácii je táto metóda tak obľúbená. Naozaj na tom nič nie je a ak sa Vám to nepodarí hneď na prvýkrát, nevadí. Niekedy to chce skrátka trochu cviku. V prípade že si nebudete pripínaním vlasov istá, môžete sa pozrieť na TENTO videonávod. Najširší clip in pás (21 cm široký, 4 sponky) sa najčastejšie pripína na zadnú časť hlavy, približne do úrovne uší, menšie pásky sa potom pripínajú viac do krajov, s ohľadom na strih vlasov. Ako si pásy pripnete závisí teda len na Vás a Vašej kreativite.

Naozaj na vlasoch drží?

Clip in sponky v našich sadách sú kvalitne prišité a opatrené silikónovým prúžkom, ktorý zabraňuje skĺznutiu. To ocenia najmä majiteľky jemných vlasov. Tento prvok je výhodou aj pri vytváraní účesov a pri športových aktivitách. Pre ešte väčšiu istotu môžete svoje vlasy v mieste pripnutia ľahko natupírovať. Naše clipy Vám nebudú po hlave "cestovať" - na vlasoch držia ako pribité.

Pripevňovanie clip vlasov a ďalšie informácie

Clip in metóda predlžovania a zahustenia vlasov

Aký je princíp Clip in metódy?

Clip in metóda predlžovania vlasov je najšetrnejší metódou predlžovania a zahusťovania vlasov. Vlasy sú starostlivo našité do vlasových pásov, ktoré sa následne pripínajú špeciálnymi sponečkami do Vašich vlasov. Aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla, zvládnete ju doma už za pár minút. Žiadne ďalšie náklady za predlžovanie vlasov alebo posunovanie spojov u kaderníčky už sa Vás tak nebudú týkať. Jedná sa o nepermanentný spôsob predlžovaní, čo znamená, že sa vlasy dávajú dole na noc, nemáte je teda na hlave trvalo. Clip in môžete nosiť denne alebo príležitostne, záleží len na vás. Po odopnutí stačí vlasy prečesať a uložiť na budúce použitie. Z tohto dôvodu sa clip in sety výborne hodia do účesov na najrôznejšie spoločenské udalosti ako svadby či plesy, kedy je občas nutné doplniť dĺžku a hustotu pre požadovaný výsledok. Navyše možno pravé vlasy tiež upravovať kulmou či žehličkou.

Aj s nasadenými Clip in môžete vlasy zviazať do copu alebo vrkoča. Nemusíte sa nijako obmedzovať, práve naopak. Pocit z dlhých hustých vlasov si užijete!

Pripevňovaním clip vlasov

Výber odtieňa, dĺžka a prípadná výmena

Čo keď nevyberiete správne odtieň alebo dĺžku? Nevadí ..

V našej širokej ponuke až 17 odtieňov si vyberie väčšina zákazníčok. Môže sa ale stať, že budete váhať, aký odtieň zvoliť. Nikto nemá vlasy v jednom farebnom tóne. Vždy ide o viac podtónov, ktoré tvoria vlastný odtieň. Ak teda zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže byť výsledok o to krajší a prirodzenejší. Naše príčesky z pravých vlasov je možné tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby. Pre blondínky je tu ešte možnosť použiť silver šampón na potlačenie žltých tónov, ktorý je lepší zmiešať pol na pol s klasickým šampónom a hneď zmyť. Predídete tak fialovému odtieňu. Farbenie môžete zveriť do rúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Aj tak však pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Premýšľate, akú dĺžku zvoliť a nemáte predstavu, kam až budú vlasy siahať? Záleží vždy na Vašej výške. Slečna na obrázku je vysoká asi 170 cm. Metrom môžete zmerať vybranú dĺžku príčeskov od úrovne uší smerom nadol. Budete mať tiež lepšiu predstavu, aký bude rozdiel medzi vlastnými a predĺženými vlasmi.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém

Ako vybrať dĺžku Clip in vlasov

Ako sa o Clip in vlasy starať

Čo robiť, aby mi Clip vlasy dlho vydržali?

Starostlivosť o Clip in vlasy nie je nijak náročná, ale napriek tomu odporúčame venovať pozornosť výžive a hydratácii, pretože vlasy sú predsa len už raz odstrihnuté a nedostávajú tak prirodzenú výživu z vlasovej pokožky. Clip in sa nemastia, ako vlastné vlasy a teda nie je potrebné ich umývať tak často. Skôr ide o očistenie od pôsobenia vonkajších vplyvov (dážď, smog, prach z ulice atď.) a odstránenie zvyškov stylingových prípravkov.
Clip in vlasy majú zo všetkých metód tú najdlhšiu životnosť pri minimálnych nárokoch na starostlivosť. Pripravili sme pre vás aj tento návod na starostlivosť a údržbu Clip in vlasov.

Nespálim vlasy žehlením a kulmovaním?

Naše príčesky z pravých vlasov môžete žehliť aj kulmovať. Pravidlá sú rovnaké, ako pre úpravu vlastných vlasov, teda nevykonávať úpravy na vlhkých vlasoch a nepresahovať teplotu 200 stupňov (tu odporúčame ako uplné maximum skôr 180 stupňov). Majte na pamäti, že tepelné úpravy môžu mať vplyv na kvalitu vlasov. Profesionálny prípravok na ochranu vlasov pred teplom odporúčame mať vo výbave.

Fénovaní Clip in nie je problém a aj tu platí, že vhodnejšia je nižšia teplota. Ak však máte možnosť, po umytí vlasy postláčajte od prebytočnej vody a nechajte voľne uschnúť.

Kozmetika vhodná na predĺžené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Pomer ceny a kvality týchto Clip in príčeskov je vecou na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré dokonale zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov a u ktorých je vďaka REMY kvalite obmedzené strapatenie. Vlasy s označením REMY sú poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasov k predĺženiu

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Clip in sponky

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Špecialista na predlžovanie vlasov, odborné poradenstvo v starostlivosti o vlasy, kaderník a vizážista.

"Clip in vlasy sú podľa môjho názoru najlepšou voľbou pre ženy a dievčatá, ktoré nechcú opakovane dochádzať do kaderníckych salónov na posunutie spojov, ako je tomu u ostatných metód predlžovania vlasov."

"Tieto Clip in vlasy bežne používam do svadobných a spoločenských účesov. Väčšina svadobčanov potom len obdivne pozerá na nevestu a čuduje sa, akým kúzlom jej narástli tak krásne dlhé a husté vlasy počas tak krátkej doby. Naše Clip in príčesky sa už ''zúčastnili'' aj niekoľkých súťaží krásy a dokonca s finalistkami cestovali aj za oceán."

"Kvalita a spracovanie týchto vlasov je na vysokej úrovni a v pomere k danej cene ide naozaj o skvelú ponuku. Samozrejme je ale nutné si uvedomiť, že vlas je jednou odstrihnutý a prirodzenú výživu z pokožky hlavy už nedostáva. Preto odporúčam venovať starostlivosti zvýšenú pozornosť."

"Majte svoje príčesky jednoducho radi, akoby to boli Vaše vlastné vlasy, odrazí sa to potom na dlhej životnosti."

Príslušenstvo

Podobné produkty z rovnakej kategórie