Vlasy pre metódu Tape IN 50cm - svetlý melír

Vlasy pre metódu Tape IN 50cm - svetlý melír
Zľava

Tape in / Tapex vlasy na predĺženie a zahustenie. Obľúbená permanentná metóda, ktorú zvládnete aplikovať aj doma. 100% ľudské vlasy, 50 cm, 100 g.

 • Viac detailov
 • Otázka na produkt
 • Dostupnosť: SKLADOM
 • Doručenie: môže byť u vás už v stredu 29.05.2024
 • Pôvodná cena: 210,81 € s DPH

152,05 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Tape In pásky zo 100% ľudských vlasov kvality REMY - 50 cm / 100 g

Šetrná, rýchla a pohodlná. Taká je metóda predĺženia a zahustenia vlasov Tape In, niekedy tiež označovaná ako Tapex alebo Hair Talk.

Balenie obsahuje celkom 40 pásikov širokých asi 4 cm. Z jedného balenia je teda možné urobiť celkom 20 spojov, keďže lepíte vždy dva pásiky k sebe.

Typ vlasov: 100% ľudské vlasy európskeho typu, kvalita REMY
Metóda:
Tape in / TapeX / Hair Talk / Pu-extensions
Doba aplikácie:
cca 30 až 60 min
Dĺžka
:
50-53 cm
Hmotnosť:
100 gramov
Štruktúra:
rovná

Vo väčšine prípadov postačí jedno balenie, ak však máte svoje vlasy husté alebo chcete výraznejší efekt, môžete zakúpiť druhé balenie a doplniť z neho pár ďalších pásikov. Zvyšok jednoducho schováte nabudúce.

Naše Tape in vlasy predávame už s pripravenými spojmi. Páska na vlasoch je veľmi kvalitná a prípadne možno u nás k posunutiu prameňov zakúpiť pásku novú aj so špeciálnym odstraňovačom. K nákupu pravých vlasov naviac dostanete jednoduchý návod, ako sa o vlasy starať.

Tape in vlasové pásky

Výhody Tape in metódy:

Tape In metóda je stále populárnejšou a fanúšikov nájdeme po celom svete. Prečo si stále viac žien a dievčat vyberá práve pásky?

 • jednoduchá aplikácia - možnosť vykonávať aj doma
 • šetrná metóda - vlastné vlasy nie sú pri aplikácii ani nosení extrémne zaťažované
 • Tape in nepramienkujú - vlasy sú v spoji rovnomerne rozložené
 • pohodlie - spoj je mäkký a priehľadný, nikde neťahá ani netlačia
 • rýchlosť aplikácie - jedno balenie možno aplikovať za menej ako hodinu
 • pri posunovaní spojov sa pramene neskracujú
 • menší tlak na korienky vlastných vlasov vďaka širšiemu spoju
 • dlhá životnosť
 • vhodné aj pre jemné vlasy
 • aj s Tape in môžete robiť rôzne účesy
Ako u všetkých permanentných metód je aj tu nutné pravidelne posúvať spoje kvôli odrastom. Vďaka jednoduchej aplikácii aj odobraní prameňov zvládnete doma, alebo sa môžete zveriť do rúk kaderníčky. Pramene je nutné posunúť po asi 6 až 8 týždňoch v závislosti na tom, ako rýchlo vlasy rastú.TapeX pásky blond

Ako sa Tape in pásky aplikujú?

Jednoduchá aplikácia? Čo si pod tým predstaviť ...

Samotný princíp tejto metódy je v špeciálnej lepiacej páske. Medzi dva pásiky Tape in vložíte tenký pásik vlastných vlasov a spojíte. Skutočne je to jednoduché a preto je možné Tape in aplikovať doma. K prvej aplikácii nie je potrebné žiadne zvláštne príslušenstvo, pretože naše Tapex pramene sú už páskou opatrené. K tomu, aby sa lepidlo dobre spojilo, je nutné spoj na pár sekúnd stlačiť žehličkou na vlasy. Lepidlo na páske je protialergické, nemusíte sa teda ničoho obávať. Postup a zásady aplikácie nájdete TU.

Je spoj dostatočne pevný?

Páska drží ako pribitá! Samotná aplikácia Tape in vlasov má isté pravidlá, ktorými je potrebné sa riadiť. Pri dodržaní týchto rád sa nemusíte obávať, že by sa spoje mohli posunúť. Vlasy sú upevnené v silikónovom pásku, ktorý tvorí dokonale ohybný, priehľadný, mäkký a zároveň pevný spoj. Na našej pobočke v Brne ponúkame službu predĺženia vlasov metódou Tape in. Napíšte nám na email info@clip-vlasy-lacne.sk a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Na výsledné predĺženia a zahustenia sa môžete pozrieť tu.

Predĺženie vlasov Tape in blond

 

Posunutie spojov - reaplikácia prameňov

Prečo a ako často sa spoje posúvajú?

Posúvanie spojov sa týka všetkých permanentných metód a to z dôvodu odrastania vlasov. Spoje sa tým ako vlasy rastú dostávajú ďalej od hlavy a po čase je potreba pramene odobrať a posunúť späť hore. Keďže majú Tape in širšie spoje, reaplikáciu je nutné vykonávať po asi 6 až 8 týždňoch v závislosti na tom, ako rýchlo vlasy rastú. V prípade Tape in vlasov je potrebná odstraňujúci vodička, ktorú nakvapkáte na spoj a chvíľku počkáte. Môžete spoj pretrieť medzi prstami, aby sa do neho vodička lepšie dostala. Akonáhle páska povolí, celý prameň z vlasov jemne stiahnete. Pre istotu tiež skontrolujte, či na vlasoch nezostali zvyšky pásky.

Príprava prameňov a opätovná aplikácia

Akonáhle sú všetky pramene dole, odporúčame pôvodnú pásku zo spojov odstrániť. Väčšinou ju možno stiahnuť alebo zoškrabať prstami, prípadne si môžete pomôcť odstraňovačom. Neodporúčame aplikovať novú pásku na spoj, kým nie je úplne očistený. Čistý spoj tiež musí byť pred aplikáciou novej pásky suchý! Opravené pramene aplikujete rovnako, ako novo zakúpené. Pre istotu sa môžete pozrieť na zásady a postup aplikácie.Odstraňovač a páska na Tape inVýber odtieňa, dĺžky a výmena

Čo keď nevyberiete správny odtieň alebo dĺžku? Nevadí ...

Môže sa stať, že aj napriek širokej ponuke až 17 odtieňov, budete váhať, akú farbu Tape in vlasov zakúpiť. Nikto však nemá vlasy v jednom farebnom tóne. Vždy ide o viac podtónov, ktoré tvoria vlastný odtieň. Ak teda zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže byť výsledok o to krajší a prirodzenejší. Príčesky Tape in od nás sú z pravých ľudských vlasov a možno ich tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby. U blond odtieňov je tu ešte možnosť použiť silver šampón zmiešaný pol na pol s klasickým šampónom a ihneď zmyť. Farbenie môžete zveriť dorúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Aj tak však pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Premýšľate, akú dĺžku zvoliť a nemáte predstavu, kam až budú vlasy siahať? Záleží vždy na Vašej výške. Slečna na obrázku je vysoká asi 170 cm. Metrom môžete zmerať vybranú dĺžku príčeskov od úrovne uší smerom nadol. Budete mať tiež lepšiu predstavu, aký bude rozdiel medzi vlastnými a predĺženými vlasmi.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Ako sa o pravé vlasy Tape in starať

Čo robiť, aby boli vlasy dlho v dobrej kondícii?

Starostlivosť o predĺžené vlasy nie je žiadna veda. Avšak je potrebné si uvedomiť, že ide o vlasy raz odstrihnuté, ktoré nedostávajú prirodzenú výživu. A je to práve výživa a hydratácia, čomu odporúčame venovať zvýšenú pozornosť. Pripravili sme pre vás tento návod, ako sa o predĺžené vlasy starať. Samotná Tape in metóda má niekoľko zásad. Spoj je tvorený lepiacou páskou, ktorá by nemala prísť do styku s vysokými teplotami ani prípravkami obsahujúcimi alkohol. Mohlo by dôjsť k narušeniu lepidla. Ku spojom by sa takisto nemal dostať olejček na vlasy alebo vlasová kozmetika s väčším podielom tejto zložky. Pri farbení a tónovaní vlasov je tiež nutné sa spojom vyhnúť.

Nezničím vlasy natáčaním alebo žehlením?

Tepelné úpravy sú možné, avšak ochrana vlasov pred tepelným stylingom by vo výbave nemala chýbať. Ako úplné maximum odporúčame teplotu 180 stupňov. Tiež fénovanie je pre vlasy menej zaťažujúce, ak použijete studenší vzduch.

U Tape in metódy nesmiete žehličkou, kulmou pod. prechádzať spoj. Pri fénovaní nemierte dlho na jedno miesto, aby sa spoj tiež príliš nezahrieval.

Kozmetika vhodná na predĺžené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Skvelý pomer kvality a ceny našich Tape in vlasov je skutočne na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré majú len ľahko stenčené končeky. Nielen vďaka tomu skvelo zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov. Navyše vďaka REMY kvalite je nežiadúce strapatenie obmedzené. Remy kvalita značí vlasy poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasov k predĺženiu

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Tape in páska

Podobné produkty z rovnakej kategórie