Clip in pás japonský kanekalon 63cm vlnitý - stredne hnedý

Clip in pás japonský kanekalon 63cm vlnitý - stredne hnedý
Zľava

Vlnitý príčesok pre okamžité zahustenie vlasov. Clip in rychlopás z japonského kanekalonu. Dĺžka 60 cm, gramáž 100g.

 • Viac detailov
 • Otázka na produkt
 • Dostupnosť: SKLADOM
 • Doručenie: môže byť u vás už v piatok 01.12.2023
 • Pôvodná cena: 57,03 € s DPH

36,33 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Vlnitý Clip in pás / rychlopás z umelého vlákna - 60 cm / 100 g

Zahustenie vlasov môžete vďaka Clip in metóde dosiahnuť okamžite a v pohodlí domova. Rychlopás zo 100% japonského kanekalonu zvládnete pripnúť behom pár minút. Pás je široký 27 cm a pripnete ho s pomocou piatich špeciálnych clip in sponiek, ktoré už sú z vnútornej strany pevne prišité. K nákupu navyše od nás dostanete tiež 3 náhradné sponky zadarmo.

Typ príčesku: Clip in rychlopás
Materiál:
100% japonský kanekalon
Dĺžka
: 60 cm
Šírkapásu: 27 cm
Hmotnosť: 100 gramov
Štruktúra: vlnitá

Pri nákupe príčeskov z kanekalonu od nás dostanete aj jednoduchý návod na údržbu. Rychlopás z kanekalonu máme v univerzálnej dĺžke 60 cm a podľa potreby si ho samozrejme môžete upraviť. Ak nosíte vlasy v cope, môžeme vám odporučiť tiež copy z kanekalonu. Všetky príčesky a vlasy na predĺženie Clip in metódou máme v ponuke tiež zo 100% ľudských vlasov.

Clip in pás pre zahustenie vlasov

Výhody clip in metódy a rychlopásu:

Clip in metóda je tou vôbec najšetrnejšou a nie je teda divu, že zároveň aj najobľúbenejšou. Tento spôsob predĺženia a zahustenia vlasov je rozšírený po celom svete.

 • okamžitý výsledok
 • jednoduchá samoaplikačná metóda
 • šetrnosť - vlasy nie sú nijako zaťažené
 • kanekalon je nenáročný na údržbu
 • úspora času a financií
 • dlhá životnosť
 • kanekalonu sa nestrapkaju končeky
 • po tepelnej úprave si držia tvar
 • nepermanentná metóda - žiadne posunovanie spojov
 • pripnete podľa potreby
 
Rychlopás je praktický a môžete ho použiť na bežné denné nosenie ale aj do rôznych účesov. Clip in metóda nie je permanentná a na noc teda pás odopnete. Trápiť vás tak nebude pravidelné posunovaní spojov ani dodatočné náklady.
 

predlžovanie vlasov

Ako pripnúť Clip in pás?

Naozaj to zvládnem sama?

Sme si istí, že áno! Je to skutočne tak jednoduché a rýchle, že aj čistenie zubov vám ráno zaberie viac času. Na prvýkrát to možno bude chcieť pár minút navyše, však uvidíte sama. Pre lepšiu predstavu sa môžete pozrieť na TENTO videonávod. Zhruba v úrovni uší urobíte vodorovne cestičku a po celej šírke hlavy pás pripnete. Začnete prostredneou sponkou a pokračujete až do krajov. Sponky sú pre vlastné pohodlie mierne zaoblené a nikde vás teda nebude nič tlačiť.

Nemôže sa stať, že pás skĺzne?

To naozaj nehrozí. Sponky sú opatrené silikónovým prúžkom, ktorý zabraňuje skĺznutiu aj z tých najjemnejších vlasov. Pri bežných denných aktivitách aj športu bude pás pevne držať. Pokiaľ si ale chcete byť 100% istá, môžete svoje vlasy v mieste pripnutia ľahko natupírovať alebo aplikovať trošku suchého šampónu, ktorý povrch vlasov zdrsní. Naše clip in vlasy Vám nebudú po hlave ''cestovať'' - na vlasoch držia ako pribité.

Pripínanie Clip in - predĺženie vlasov doma

Zahustenie vlasov Clip in metódou

Aký je princíp Clip in metódy?

Spôsob zahustenia vlasov pomocou Clip in je skutočne tým najšetrnejším. Sponky, ktoré sú na vlasových pásoch prišité, vlastné vlasy nijako nezaťažujú. Ide skrátka len o pripnutie, ktoré zvládnete v pohodlí domova behom pár minút, aj rýchlejšie. Clip in je nepermanentné metóda predĺženie a zahustenie vlasov, čo znamená, že na noc príčesok odopnete. Stačí potom len prečesať a uložiť na ďalšie použitie. Pravidelné posúvanie spojov vám nebude robiť starosti. Nosiť ich môžete denne, príležitostne, záleží len na vás. Skvele sa hodí pre zahustenie vlasov do spoločenských účesov, obľúbené sú predovšetkým u budúcich neviest. Kanekalonu možno tepelne upraviť a výhodou je, že si ponechá tvar, aký mu dáte a to do doby, než sa ho rozhodnete zase zmeniť.

Japonský kanekalon bohužiaľ nemožno farbiť ani tónovať prelivy či silver šampónmi. Ak by však odtieň nevyhovoval, nemusíte zúfať, radi vám tovar vymeníme. V prípade, že plánujete príčesok farbiť, odporúčame Clip in rychlopás zo 100% ľudských remy vlasov.

Metóda Clip in predĺženie vlasov

Výber odtieňa, dĺžky a výmena

Čo keď mi nesadne odtieň alebo dĺžka? Nevadí...

V našej širokej ponuke až 17 odtieňov si vyberie väčšina zákazníčok. Môže sa ale stať, že budete predsa len váhať, aký odtieň presne padne k vašim vlasom. Nikto však nemá vlasy v jednom farebnom tóne. Vždy ide o viac podtónov, ktorú dohromady vytvorí vlastný odtieň. V prípade, že zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže výsledok vyzerať prirodzenejšie a ešte lepšie. Kanekalonu bohužiaľ nemožno farbiť. Ak by vám však odtieň naozaj nesadol, výmena nepoužitého tovaru nie je problém.
Rychlopásy z japonského kanekalonu máme v dĺžke 60 cm. Kam až bude pás dosahovať môžete ľahko zmerať zhruba od úrovne uší smerom nadol. Slečna na fotke je vysoká asi 170 cm. Podľa potreby si môžete dĺžku príčesku upraviť. Je len na vás, či si ho zastrihnete sama alebo sa zveríte do rúk kaderníčky. Vždy je ale vhodné upravovať príčesky pripnuté.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém.

Ako vybrať dĺžku Clip in vlasov

Ako sa o príčesok z kanekalonu starať?

Vyžaduje kanekalon nejakú starostlivosť?

Japonský kanekalon je umelé vlákno a jeho údržba je teda veľmi jednoduchá. Prakticky ide len o pár jednoduchých pravidiel, ktoré sme pre vás zhrnuli v tomto krátkom návode. Ikdyž ide o veľmi nenáročný doplnok, predsa len nosíme príčesok na ozdobu. Preto odporúčame po odopnutí príčesky z kanekalonu šetrne prečesať a uložiť / zavesiť tak, aby sa nestrapatili a vyzerali skrátka upravene a boli kedykoľvek pripravené na ďalšiu aplikáciu.

Môžem kanekalon navlnit alebo narovnať?

Tepelné úpravy kanekalonu sú možné a má to naviac jednu výhodu. Kanekalonu zostane v tvare, aký mu dáte a to do chvíle, než sa rozhodnete ho znovu upraviť. Nemusíte sa teda obávať, že sa po narovnaní skrúti alebo že navlnený nevydrží celý deň. V uvedenom návode nájdete, ako pri tepelných úpravách postupovať.
Fénovaní kanekalonu skôr neodporúčame, vhodnejšie je príčesok nechať voľne uschnúť.

 

Starostlivosť a úpravy príčeskov

A čo keď mi umelý príčesok nebude vyhovovať?

Veľmi často zákazníci skúšajú kanekalon z dôvodu cenovej dostupnosti alebo preto, že s príčesky a vlasy na predĺženie nemajú žiadne skúsenosti. Môže sa stať, že vám tovar sadne ako uliaty ale tiež že to nebude podľa predstáv. Pokiaľ Vám nebude vyhovovať materiál a dali by ste predsa len prednosť pravým vlasom, výmena nie je problém.

Remy kvalita vlasov k predĺženiu

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Clip in sponky

 

Videonávod - aplikácia Clip in rychlopásu

Podobné produkty z rovnakej kategórie