Vlasy pre metódu Micro Ring 60cm kučeravé - najsvetlejšia blond

Vlasy pre metódu Micro Ring 60cm kučeravé - najsvetlejšia blond
Zľava

Kučeravé pramienky na predĺženie a zahustenie metodou Micro Ring. Šetrná permanentná metóda aplikovaná za studena. Dĺžka 60 cm, gramáž 0,5 g alebo 0,7 g na prameň.

57,29 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Micro Ring kučeravé 100% ľudské vlasy REMY - 60 cm

Šetrná metóda predĺženia a zahustenia vlasov tzv. ''za studena'' pomocou obľúbených krúžkov Micro Ring.

Metóda: Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop
Počet prameňov v balení: 50
Doba aplikácie: 1-2 hodiny
Typ vlasov: ľudské vlasy
európskeho typu, REMY
Dĺžka
:
60-63 cm
Hmotnosť:
0,5 nebo 0,7 gramu / prameň
Štruktúra:
kučeravá

Na predĺženie a zahustenie odporúčame 100 až 200 prameňov v závislosti na požadovanom výsledku, hustote vlastných vlasov a rozdielu v dĺžke vlastných a predĺžených vlasov.

Naše Micro Ring pramienky sú pripravené na prvú aplikáciu. Majú kvalitné krúžky farebne zodpovedajúce odtieňu vlasov a tiež silikónové očko pre navlečenie pramienku. Krúžok stlačíte pomocou špeciálnych klieští. Pre posúvanie prameňov využijete náhradné krúžky a háčik.

K nákupu ľudských vlasov naviac dostanete jednoduchý návod, ako sa o predĺžené vlasy starať.

Micro ring ludské vlasy

Výhody Micro Ring metódy:

Krúžky majú svojich verných priaznivcov a nie je divu, že sa k nim prikláňa čoraz viac žien a dievčat. Uvedieme práve tie hlavné výhody predĺženia a zahustenia vlasov pomocou krúžkov.

  • šetrná aplikácia tzv. ''za studena''
  • kombináciou odtieňov vytvoríte melír / balayage
  • ľahké odoberanie prameňov
  • posunutie prameňov až po 2-3 mesiacoch
  • malé spoje
  • možnosť samoaplikácie
  • minimálne zaťaženie vlasov
  • žiadne lepidlá ani iná chémia
  • pramene sa pri posunovaní výrazne neskracujú
Rovnako ako u ostatných permanentných metód je aj tu nutné pravidelne vykonávať posunutie spojov kvôli odrastaniu vlasov. Aplikáciu i posúvanie je možné vykonávať doma. Podľa počtu prameňov zaberie samotná aplikácia zhruba hodinu až dve. Ak však nemáte skúsenosti s touto metódou, odporúčame zveriť sa do rúk kaderníčky. Pramene je zvyčajne potrebné posunúť po 2-3 mesiacoch v závislosti na tom, ako rýchlo vlasy rastú.
 

Micro Ring pramienky

Ako sa Micro Ring pramienky aplikujú?

Čo znamená aplikácia ''za studena''?

Vlasy sú do pramienku spojené keratínom a zakončené krúžkom. Pri aplikácii sa pomocou špeciálneho háčika navliekajú Micro Ring pramene na vlastné pramienky vlasov. Krúžok sa posunie len kúsok od korienkov a pevne secvakne kliešťami. Nedochádza teda k použitiu tepla ani lepidla. Táto metóda je veľmi šetrná a s troškou praxe ju možno aplikovať aj doma. Pramene sa aplikujú v radách po celej šírke hlavy.

Nemôže sa stať, že krúžok skĺzne?

Riziko je skutočne minimálne. Krúžok po stlačení drží pevne a pri dodržiavaní základných pravidiel starostlivosti sa nemusíte obávať, že by sa krúžky posunuly alebo skĺzli. V našej ponuke nájdete aj krúžky so silikónom, ktorý zabraňuje skĺznutiu z jemnejších vlasov. Pre veľmi jemné vlasy je vhodná tiež metóda pásikov Tape in.

predlženie vlasov micro ring

Posúvanie prameňov

Prečo sa musia pramienky posúvať?

Všetky trvalé metódy predĺženia a zahustenia vlasov vyžadujú posúvanie spojov a to z dôvodu odrastania. Ako vlasy rastú, spoje sa spolu s nimi posúvajú nadol a je teda nutné pramene odobrať a opäť aplikovať bližšie ku korienkom vlasov. V prípade Micro Ring prameňov sa reaplikácia vykonáva každé 2 až 3 mesiace.

Akým spôsobom pramene odoberiem?

Za pomoci klieští sa krúžok rozdrví a pramienok sa z vlasov ľahko stiahne. Ani pri skladaní pramienkov teda nie je nutné použitia tepla ani chémie. Môže sa stať, že sa rozdrví tiež keratínový spoj, ktorý drží vlasy k predĺženiu v krúžku. To však nie je problém. V našej ponuke nájdete náhradné krúžky a tiež keratínový granulát. Posunutie spojov nie je nijako zložité, ak však nemáte skúsenosti s prípravou prameňov a reaplikáciou, odporúčame zveriť sa do rúk kaderníčky.

 

krúžky na micro ring

Výber odtieňa, dĺžky a výmena

Čo keď nevyberiete správny odtieň alebo dĺžku? Nevadí ...

Aj cez širokú ponuku až 17 odtieňov sa môže stať, že budete váhať, akú farbu pramienkov zvoliť. Nikto však nemá vlasy v jednom farebnom tóne ale ide vždy o viac podtónov, ktoré dohromady tvoria odtieň. V malých spojoch Micro Ring je práve tá výhoda, že môžete odtiene kombinovať. Ak teda zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže byť výsledok o to krajší a prirodzenejší. Často sa metódy s menšími spojmi používajú pre vytvorenie melíru, bez toho aby sa museli farbiť vlastné vlasy. Avšak naše pramene z pravých vlasov môžete tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby a u blond odtieňov je možné tónovanie silver šampónom, ktorý je nutné zmiešať pol na pol s klasickým šampónom a ihneď zmyť. Farbenie môžete zveriť do rúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Aj tak však pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Premýšľate nad vhodnou dĺžkou predĺžených vlasov? Pre lepšiu predstavu je na obrázku slečna vysoká asi 170 cm. Kam až budú vlasy dosahovať však vždy záleží na vašej výške. Dĺžku môžete prípadne zmerať od uší smerom nadol. Budete tak mať lepší odhad, kam až budú vlasy siahať a aký bude rozdiel medzi vlastnými a predĺženými vlasmi. V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém.

Ako vybrať dlžku vlasov

Ako sa o ľudské vlasy na Micro Ring starať

Čo robiť, aby boli vlasy v dobrej kondícii čo najdlhšie?

Starostlivosť o predĺžené vlasy nie je nijako zložitá. Napriek tomu je potrebné si uvedomiť, že ide o vlasy už odstrihnuté a istú starostlivosť potrebujú, pretože už nedostávajú prirodzenú výživu z vlasovej pokožky. So správnou starostlivosťou a dodržiavaním niekoľkých málo pravidiel budú vlasy krásne po dlhú dobu. Konkrétne sa o starostlivosti a údržbe pravých vlasov dočítate v našom návode.

Spoj je u Micro Ring prameňov tvorený stlačeným krúžkom. Základným pravidlom je, rovnako ako u iných predĺžených i vlastných vlasov, že vlasy nie je dobré napínať a ťahať za ne pri česaní. Vlasy češte vždy až po preschnutí alebo vyfúkaní, vždy postupne od končekov. (Okrem kučeravých vlasov, kedy češeme v polosuchom stave ideálne pri aplikácii vyživujúceho séra alebo olejčeka).

Nezničím vlasy natáčaním alebo žehlením?

U kučeravých vlasov, ktoré sú všeobecne náchylnejšie na vysušenie, odporúčame vyhnúť sa úplne tepelným úpravám. Pre upravený vzhľad kučeravých vlasov odporúčame dbať na hydratáciu a výživu v podobe masiek a olejčekov, ktoré aplikujete do polosuchých a suchých vlasov. Po umytí alebo tiež na noc môžete vlasy zapliesť do vrkôčikov. Kučery budú vyzerať upravene a vyhnete sa tak tepelným úpravám.

 

Kozmetika vhodná na predĺžené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Skvelý pomer kvality a ceny našich Micro Ring vlasov je skutočne na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré majú len ľahko stenčené konce. Nielen vďaka tomu skvelo zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov. Navyše vďaka REMY kvalite je nežiadúce strapatenie obmedzené. Remy kvalita značí vlasy poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasov k predĺženiu

V neposlednom rade sme tu pre Vás :))

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

krúžky na micro ring

Príslušenstvo

Podobné produkty z rovnakej kategórie