Clip in maxi set 73cm pravé ľudské vlasy - REMY 280g - svetlejšia blond

Clip in maxi set 73cm pravé ľudské vlasy - REMY 280g - svetlejšia blond
Zľava

100% ľudské vlasy k predĺženiu Clip in metódou. 70 cm dlhé vlasy v celkovej gramáži 280 g. Luxusná dĺžka aj objem.

 • Viac detailov
 • Otázka na produkt
 • Dostupnosť: SKLADOM
 • Doručenie: môže byť u vás už vo štvrtok 29.02.2024
 • Pôvodná cena: 576,24 € s DPH

379,46 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Clip in 100% ľudské vlasy REMY - 70 cm / 280 g

Dramatická dĺžka a luxusný objem. Táto koruna krásy nezostane bez povšimnutia! Vďaka Clip in metóde si môžete sama behom pár minút a navyše absolútne šetrne predĺžiť a zahustiť vlasy.

Maxi sada obsahuje 16 rôzne širokých pásov:

2x pás 21cm (4 sponky)
4x pás 15cm (3 sponky)
4x pás 10cm (2 sponky)
6x pás 5cm (1 sponka)

Typ vlasov: 100% ľudské vlasy, európsky typ, REMY
Dĺžka
:
70-73 cm
Hmotnosť:
280 gramov
Štruktúra:
rovná

K nákupu Clip in od nás dostanete zadarmo 3 náhradné sponky navyše a tiež jednoduchý návod na údržbu. V našej ponuke nájdete tiež vhodné kefy aj kozmetiku.

Rozložení vlasových pásů v clip in setu

Výhody Clip in metódy:

Predĺženie a zahustenie vlasov Clip in metódou je obľúbené po celom svete. Zaujíma vás, prečo tomu tak je?

 • šetrnosť k vlastným vlasom
 • samoaplikačná domáca metóda
 • šetríte čas aj peniaze - nemusíte do salónu
 • okamžitý efekt / premena
 • nenáročná údržba
 • pripnete podľa aktuálnej potreby
 • clip in vlasy nepramienkujú
 • dlhá životnosť
 • žiadne starosti s posúvaním spojov
Clip in vlasy pripnete príležitostne, podľa nálady a potreby a zamilujete si ich v momente, keď sa pozriete do zrkadla. Vďaka jednoduchej aplikácii dosiahnete za minimálny čas toho, na čo bežne ženy a dievčatá na celom svete čakajú dlhé roky.

Clip in metoda prodloužení vlasů

Ako pripnúť Clip in vlasy

Zvládnem Clip in pripnúť?

Áno, bez problému! Predovšetkým vďaka jednoduchej a rýchlej aplikácii sú Clip in tak obľúbené. Pripnutie nezaberie viac času, než čistenie zubov. Ak sa vám to nepodarí perfektne hneď na prvýkrát, nezúfajte. Niekedy to chce skrátka trochu cviku. Pre lepšiu predstavu sa môžete pozrieť na tento VIDEONÁVOD. Najširší pásy sa zvyčajne pripínajú na zadnú časť hlavy, približne do úrovne uší. Menšie pásy potom viac do krajov, s ohľadom na strih vlasov a požadovaný efekt alebo účes. Ako presne si teda pásy pripnete záleží na vás.

Naozaj na vlasoch drží?

Clip in sponky v našich sadách sú kvalitne prišité a naviac opatrené silikónovým prúžkom, ktorý zabraňuje skĺznutiu aj z jemných vlasov. Tento prvok je výhodou aj pri tvorení účesov a športových aktivitách. Pre väčšiu istotu môžete svoje vlasy v mieste pripnutie ľahko natupírovať. Naše clipy vám nebudú po hlave ''cestovať'' - držia na vlasoch ako pribité.

Připínání Clip in - prodloužení vlasů doma

Clip in metóda predĺženia a zahustenia vlasov

Aký je princíp Clip in metódy?

Clip in metóda predlžovania a zahustenia vlasov je vôbec tou najšetrnejší. Vlasy sú starostlivo našité do vlasových pásov, ktoré sa pripínajú špeciálnymi sponečkami našitými z vnútornej strany. Aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla, zvládnete ju doma už za pár minút. Nečakajú vás žiadne ďalšie náklady za návštevu kaderníčky a posunovaní spojov, keďže ide o nepermanentnú metódu. Clip in vlasy teda na noc odopnete. Nosiť ich môžete príležitostne aj pravidelne, záleží len na vás. Po odopnutí stačí vlasy prečesať a uložiť do obalu na budúce použitie. Z tohto dôvodu sa clipy skvele hodí do rôznych spoločenských i svadobných účesov, kedy je občas potrebné doplniť dĺžku a hustotu pre požadovaný výsledok. Navyše možno Clip in ľudské vlasy tiež upraviť žehličkou alebo kulmou a prípadne tiež odtieň tónovať prelivy.

S nasadenými Clip in vlasy môžete bez problémov urobiť cop alebo drdol. Nemusíte sa nijako obmedzovať. Práve naopak! Dlhšie a hustejšie vlasy si skrátka užijete.


Metoda Clip in prodloužení vlasů

Výber odtieňa, dĺžky a prípadná výmena

Čo keď nevyberiete správne odtieň alebo dĺžku? Nevadí ...

V našej širokej ponuke až 17 odtieňov si vyberie väčšina zákazníčok. Môže sa ale stať, že budete váhať, aký odtieň zvoliť. Nikto nemá vlasy v jednom farebnom tóne. Vždy ide o viac podtónov, ktoré tvoria vlastný odtieň. Ak teda zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže byť výsledok o to krajší a prirodzenejší. Naše príčesky z pravých vlasov je možné tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby. Pre blondínky je tu ešte možnosť použiť silver šampón na potlačenie žltých tónov, ktorý je lepší zmiešať pol na pol s klasickým šampónom a hneď zmyť. Predídete tak fialovým tónom. Farbenie môžete zveriť do rúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Aj tak však pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Premýšľate, akú dĺžku zvoliť a nemáte predstavu, kam až budú vlasy siahať? Záleží vždy na Vašej výške. Slečna na obrázku je vysoká asi 170 cm. Metrom môžete zmerať vybranú dĺžku príčesku od úrovne uší smerom nadol. Budete mať tiež lepšiu predstavu, aký bude rozdiel medzi vlastnými a predĺženými vlasmi.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Ako sa o Clip in vlasy starať

Čo robiť, aby mi Clip vlasy dlho vydržali?

Starostlivosť o Clip in vlasy nie je nijak náročná, ale napriek tomu odporúčame venovať pozornosť výžive a hydratácii, pretože vlasy sú predsa len už raz odstrihnuté a nedostávajú tak prirodzenú výživu z vlasovej pokožky. Clip in sa nemastia, ako vlastné vlasy a teda nie je potrebné ich umývať tak často. Skôr ide o očistenie od pôsobení vonkajších vplyvov (dážď, smog, prach z ulice atď.) a odstránenie zvyškov stylingových prípravkov. Clip in vlasy majú zo všetkých metód tú najdlhšiu životnosť pri minimálnych nárokoch na starostlivosť. Pripravili sme pre vás aj tento návod na starostlivosť a údržbu Clip in vlasov.

Nespálim vlasy žehlením a kulmovaním?

Naše príčesky z pravých vlasov môžete žehliť aj kulmovať. Pravidlá sú rovnaké, ako pre úpravu vlastných vlasov, tzn. nevykonávať úpravy na vlhkých vlasoch a nepresahovať teplotu 200 stupňov (tu odporúčame ako úplne maximum skôr 180 stupňov). Majte na pamäti, že tepelné úpravy môžu mať vplyv na kvalitu vlasov. Profesionálny prípravok na ochranu vlasov pred teplom odporúčame mať vo výbave.

Fénovaní Clip in nie je problém a aj tu platí, že vhodnejšia je nižšia teplota. Ak však máte možnosť, po umytí vlasy postláčajte od prebytočnej vody a nechajte voľne uschnúť.

 

Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Pomer ceny a kvality týchto Clip in príčeskov je vecou na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré dokonale zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov a u ktorých je vďaka REMY kvalite obmedzené strapatenie. Vlasy s označením REMY sú poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Clip in sponky

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Špecialista na predlžovanie vlasov, odborné poradenstvo v starostlivosti o vlasy, kaderník a vizážista.

"Clip in vlasy sú podľa môjho názoru najlepšou voľbou pre ženy a dievčatá, ktoré nechcú opakovane dochádzať do kaderníckych salónov na posunutie spojov, ako je tomu u ostatných metód predlžovaní vlasov."

"Tieto Clip in vlasy bežne používam do svadobných a spoločenských účesov. Väčšina svadobčanov potom len obdivne pozerá na nevestu a čuduje sa, akým kúzlom jej narástli tak krásne dlhé a husté vlasy počas tak krátkej doby. Naše Clip in príčesky sa už ''zúčastnili'' aj niekoľkých súťaží krásy a dokonca s finalistkami cestovali aj za oceán."

"Kvalita a spracovanie týchto vlasov je na vysokej úrovni a v pomere k danej cene ide naozaj o skvelú ponuku. Samozrejme je ale nutné si uvedomiť, že vlas je jednou odstrihnutý a prirodzenú výživu z pokožky hlavy už nedostáva. Preto odporúčam venovať starostlivosti zvýšenú pozornosť."

"Majte svoje príčesky jednoducho radi, akoby to boli Vaše vlastné vlasy, odrazí sa to potom na dlhej životnosti."

Podobné produkty z rovnakej kategórie