Vlasy európskeho typu na predlžovanie keratínom 60cm kučeravé - stredne hnedá

Vlasy európskeho typu na predlžovanie keratínom 60cm kučeravé - stredne hnedá
Zľava

Kučeravé pramienky 100% ľudských vlasov na predĺženie a zahustenie metódou Keratin. Dĺžka 60 cm, gramáž 0,5 alebo 0,7 gramu na prameň.

57,29 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Kučeravé 100% ľudské vlasy REMY na metódu Keratín - 60 cm

Tradičná metóda predĺženia a zahustenia vlasov za pomoci keratinového spoja. Pramienky vlasov sú už pripravené na aplikáciu s tzv. U-tip zakončením.

Metóda: Keratin, U-tip
Počet prameňov v balení: 50
Doba aplikácie: 2-3 hodiny
Typ vlasov: 100% ľudské vlasy
európskeho typu, REMY
Dĺžka
: 60-63 cm
Hmotnosť: 0,5 nebo 0,7 gramu / prameň
Štruktúra: kučeravá

Na predĺženie a zahustenie odporúčame 100 až 200 prameňov v závislosti na požadovanom výsledku, hustote vlastných vlasov a rozdielu v dĺžke vlastných a predĺžených vlasov. V našej ponuke nájdete tiež všetko príslušenstvo. Aplikácia vyžaduje istú prax a odporúčame zveriť sa do rúk profesionála. K nákupu pravých ľudských vlasov naviac dostanete jednoduchý návod, ako sa o predĺžené vlasy starať.

Vlasy na keratin u-tip remy

Výhody Keratínové metódy:

Predĺženie a zahustenie vlasov pomocou keratínu je jedným z najrozšírenejších spôsobov vôbec. Keďže je keratín prírodnou zložkou vlasov a nechtov, je táto metóda jednou z najprirodzenejších na trhu a preto je tiež veľmi obľúbená.

  • veľmi malé spoje
  • posunutie prameňov v dlhšom intervale (2-3 mesiace)
  • tenké pramienky (ľahko vytvoríte melír)
  • nepatrná hmotnosť spoja - nezaťažujú vlasy
  • priehľadné nenápadné spoje
  • nijako nebráni účesom
  • najprirodzenejšia metóda
U metódy Keratín, rovnako ako u ostatných permanentných metód, je nutné pramienky pravidelne posúvať. Vďaka menším spojov je interval posunovaní o niečo dlhší. Spoje majú zanedbateľnú hmotnosť a sú veľmi drobné. Z hľadiska pohodlia ide teda o veľmi komfortný spôsob predĺženia a zahustenia vlasov.
 

Prodlužování vlasů keratin

Ako sa pramene na keratínu aplikujú?

Ako sa u-tip zakončenie spojí v mojimi vlasmi?

Konce pramienkov sú tvorené keratínom, ktorý sa roztaví špeciálnymi kliešťami a spojí s vlastným prameňom vlasov. Keratínový nechtík je v odtieni predlžovaných vlasov a vznikne tak veľmi malý a takmer neviditeľný spoj. Pri aplikácii sa používajú tzv. ochranné terčíky pre ochranu pred teplom. Pramienky sa aplikujú v radoch po celej šírke hlavy.

Nemôže sa stať, že spoj skĺzne?

Riziko je naozaj minimálne. Vďaka roztavení keratínu sa spoje veľmi pevne uchytia a vydržia nielen bežnú dennú záťaž, ale bez obáv môžete športovať, tvoriť rôzne účesy a skrátka si dlhšie a hustejšie vlasy užívať. Keratín je pri aplikácii nutné úplne roztaviť. Len tak je možno dosiahnuť aby sa dostatočne spojil s vlastnými vlasmi. 24 hodín po aplikácii si vlasy neumývajte a vyhnite sa aj farbeniu a iným chemickým úpravám.

Prodloužení vlasů Keratin

Odoberanie a posúvanie prameňov

Prečo je nutné pramene posúvať?

Akékoľvek permanentné metódy predĺženia a zahustenia vlasov vyžadujú pravidelné posunovaní prameňov z dôvodu odrastania vlasov. Pri raste vlasov sa spoje posúvajú ďalej od hlavy a je nutné ich po čase posunúť späť na pôvodné miesto. V prípade keratínu sa spoje posúvajú zhruba každé 2 až 3 mesiace v závislosti na tom, ako rýchlo vlasy rastú. Keratínový spoj kaderníčka pokvapká špeciálnou vodičkou a následne kliešťami rozdrví a stiahne z vlasov. Predĺžené aj vlastné vlasy sa dôkladne očistí od zvyškov keratínu. Náhradný keratínový granulát sa potom použije na vytvorenie nového spoja a pramienky sa môžu opäť aplikovať. Ak si vlastné vlasy farbíte alebo odfarbuje, odporúčame toto vykonávať pred reaplikáciou prameňov.

Na odobrané pramene vlasov môžete aplikovať vyživujúce sérum alebo masku, aby boli pred ďalšou aplikáciou v čo najlepšej kondícii. Pokiaľ by príprava nových spojov trvala dlhšie, môžete využiť metódu Clip in, ktorá je veľmi šetrná a s aplikáciou si poradíte sama behom pár minút. Vlasy si teda trošku oddýchnu a vy sa nemusíte vzdávať dĺžky a hustoty, na ktorú ste zvyknutá.

Tavící kleště a příslušenství na keratin

Výber odtieňa, dĺžka a výmena

Čo keď nevyberiete správny odtieň alebo dĺžku? Nevadí ...

Aj cez širokú ponuku až 17 odtieňov sa môže stať, že budete váhať, akú farbu pramienkov zvoliť. Nikto však nemá vlasy v jednom farebnom tóne ale ide vždy o viac podtónov, ktoré dohromady tvoria odtieň. V malých spojoch keratínu je práve tá výhoda, že môžete odtiene kombinovať. Ak teda zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže byť výsledok o to krajší a prirodzenejší. Často sa metódy s menšími spojmi používajú pre vytvorenie melíru, bez toho aby sa museli farbiť vlastné vlasy. Avšak naše pramene z pravých vlasov môžete tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby a u blond odtieňov je možné tónovanie silver šampónom, ktorý je nutné zmiešať pol na pol s klasickým šampónom a ihneď zmyť. Farbenie môžete zveriť do rúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Aj tak však pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Premýšľate nad vhodnou dĺžkou predĺžených vlasov? Pre lepšiu predstavu je na obrázku nižšie slečna vysoká asi 170 cm. Kam až budú vlasy dosahovať však vždy záleží na vašej výške. Dĺžku môžete prípadne zmerať od uší smerom nadol. Budete tak mať lepší odhad, kam až budú vlasy siahať a aký bude rozdiel medzi vlastnými a predĺženými vlasmi.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém.

Jak vybrat délku Clip in vlasů

Ako sa o ľudské vlasy na Keratin starať?

Čo robiť, aby boli vlasy v dobrej kondícii čo najdlhšie?

Údržba predĺžených vlasov nie je žiadna veda. Avšak je nutné myslieť na to, že raz odstrihnuté vlasy už nedostávajú prirodzenú výživu z vlasovej pokožky. Sú to teda predovšetkým výživa a hydratácia, na čo je nutné sa zamerať. Pri dodržiavaní niekoľkých jednoduchých pravidiel budú vlasy krásne po dlhú dobu. Pripravili sme pre vás tento návod, ako sa o predĺžené vlasy čo najlepšie starať.

Spoje sú tvorené za tepla - roztavením keratínu. Takýto spoj je veľmi pevný a bežne sa skutočne nemusíte obávať skĺznutia. Základným pravidlom však je nečesať vlasy v mokrom stave, pretože sa tým neprirodzene napínajú a na spoje aj korienky vlastných vlasov je vyvíjaný neprirodzený tlak. Výnimkou sú kučeravé vlasy, ktoré češeme veľmi šetrne polosuché za použitia séra alebo olejčeka.

Nezničím vlasy natáčaním alebo žehlením?

Tepelné úpravy sú možné, avšak ochrana vlasov pred tepelným stylingom by vo výbave nemala chýbať. Ako úplné maximum odporúčame teplotu 180 stupňov. Tiež fénovanie je pre vlasy menej zaťažujúce, ak použijete studenší vzduch. U kučeravých vlasov, ktoré sú všeobecne náchylnejšie na vysušenie, doporučujeme vyhnúť sa úplne tepelným úpravám.

 


Kosmetika vhodná na prodloužené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Skvelý pomer kvality a ceny našich vlasov na keratín je skutočne na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré majú len ľahko stenčené konca. Nielen vďaka tomu skvelo zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov. Navyše vďaka REMY kvalite je nežiadúce strapateniu obmedzené. Remy kvalita značí vlasy poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasů k prodloužení

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Keratinový granulát

Príslušenstvo

Podobné produkty z rovnakej kategórie