CLIP IN COP 100% ĽUDSKÉ REMY VLASY 60CM - PRÍRODNÝ ČIERNY

CLIP IN COP 100% ĽUDSKÉ REMY VLASY 60CM - PRÍRODNÝ ČIERNY
Zľava

Dlhý elegantný príčesok v podobe Clip in copu v dĺžke 63 cm s gramážou 100 g. Pravé ľudské REMY vlasy.

 • Viac detailov
 • Otázka na produkt
 • Dostupnosť: SKLADOM
 • Doručenie: môže byť u vás už v stredu 24.04.2024
 • Pôvodná cena: 209,96 € s DPH

164,71 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Clip in cop zo 100% ľudských vlasov REMY kvality - 63 cm / 100 g

Túžite svoju image v okamihu premeniť a mať elegatný a pritom praktický účes? Príčesok v podobe copu bude tým pravým pre vás.

Clip in cop v dĺžke 63 cm má 100 g a dodá vlasom okamžitú dĺžku a objem. Zaručuje bohatý krásny účes počas minúty. Príčesok nie je príliš ťažký a nosenie teda nie je nepohodlné. Skrátka si ho zamilujete v momente, keď mrknete do zrkadla. Z copu môžete vytvoriť tiež drdol.

Typ vlasov: 100% ľudské vlasy európskeho typu, REMY
Dĺžka: 60- 63 cm
Hmotnosť: 100 gramov
Štruktúra: rovná

Vlasy sú pevne prišité k látke, ktorá nie je z vrchnej strany vidieť. Zospodu nájdete pre uchytenie kovové '' háčiky '' a zo strany oddelený pramienok pre zamaskovanie spoja. K nákupu od nás navyše dostanete návod na starostlivosť o Clip in príčesky.

V prípade, že hľadáte ešte dlhšiu a hustejšiu variantu, odporúčame 60 cm / 100 g.

príčes vrkoč detail

Výhody Clip in copov:

Tento typ príčeskov je veľmi populárny a využívajú ho ženy a dievčatá na celom svete. Výhod Clip in copov skutočne nie je málo.

 

 • okamžitý efekt predĺženia a zahustenia
 • šetrnosť k vlastným vlasom
 • jednoduchá domáca rýchla aplikácia
 • žiadne výdavky za kaderníčku, žiadne posunovaní spojov
 • možno používať trvalo i len príležitostne
 • ľahká údržba
 • dlhá životnosť
 • nadčasový moderný účes
 • k športovému, business aj spoločenskému outfitu
Dlhý hustý vrkoč zdôrazňuje ženskosť a nikdy nevyjde z módy. Je len na vás, či budete nosiť cop vyčesaný hore alebo skôr dole. Nezáleží, či ním doplníte business alebo športový outfit. Vždy bude vyzerať skvele. Upraviť si ho môžete podľa vlastných potrieb.
 

príčesky - copy vrkoče remy

Ako Clip in cop pripnúť?

Zvládnem to určitě sama?

Bezpochyby áno! S clip in copom skutočne nemusíte ku kaderníčke. Jednoducho si najskôr urobíte cop z vlastných vlasov, ktorý by mal mať dĺžku aspoň 15 cm. Ako vysoko záleží na vás. Použite pevnú gumičku. Z vnútornej strany copu je prišitá trojica ''zobáčikov'', ktoré zasuniete do vlastného copu tak, že budú za gumičku zaháknuté. V tejto chvíli utiahnete suchý zips a omotáte pramienkom. Nižšie v popise nájdete aj VIDEONÁVOD.

Bude cop držať celý deň?

Áno, spoľahlivo a to aj pri športových aktivitách. Vďaka kovovému zobáčiku, pevnej gumičke, suchému zipsu i pramienku navyše, sa cop skrátka nehne. Ak si chcete byť skutočne istá, môžete spoj ešte '' poistiť '' ďalšiou gumičkou alebo sponkou. Uvidíte sama, že po jednom alebo dvoch nasadeniach budete vedieť, ako na to.

Pripnutie Clip in copu

Clip in metóda predĺženia a zahustenia vlasov

Aký je princíp Clip in metódy?

Metóda Clip in je jednoznačne tou najšetrnejšou a najrýchlejšou na trhu. Či už ide o Clip in sety, pásy, ofinu alebo práve copy. Aplikácia nevyžaduje návštevu kaderníčky, ani posúvanie spojov a teda ide tiež o metódu najúspornejší. Či už z hľadiska času alebo peňazí.

Príčesok v podobe copu zvyčajne nie je pripnutý pomocou klasických clip in sponiek, ale drží na Vašom vlastnom copu za pomoci '' háčika ''. Nielen teda, že pevne drží, ale navyše vyzerá prirodzene a okamžite si naň zvyknete. Nosiť ho môžete denne alebo príležitostne, záleží len na vás. K vlastným vlasom je úplne šetrný a nijako ich nepoškodí ani pri častom nosení. Jedná sa o nepermanentnú metódu, čo znamená, že cop vždy pred spaním odopnete, prečešete a je pripravený na ďalšie použitie.

Cop môžete nosiť vyčesaný vysoko na temeni (vďaka spodnej látke bude krásne držať tvar) alebo nižšie. Z príčesku môžete urobiť tiež krásny spoločenský účes, drdol alebo zapletený vrkoč. Keďže ide o pravé ľudské vlasy, tepelné úpravy nie sú problém, rovnako ako tónovanie prelivom.

clip in príčesok vrkoč cop

Výber odtieňa, dĺžky a prípadná výmena

Čo keď nevyberiete presný odtieň alebo vhodnú dĺžku? Nevadí ...

V našej širokej ponuke až 17 odtieňov si vyberie väčšina zákazníčok. Môže sa ale stať, že budete váhať, aký odtieň zvoliť. Nikto nemá vlasy v jednom farebnom tóne. Vždy ide o viac podtónov, ktoré tvoria vlastný odtieň. Ak teda zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže byť výsledok o to krajší a prirodzenejší. Naše príčesky z pravých vlasov je možné tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby. Pre blondínky je tu ešte možnosť použiť silver šampón. Zmiešajte ho pol na pol s klasickým šampónom a hneď zmyte. Predídete tak fialovým tónom. Farbenie môžete zveriť do rúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Aj tak však pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Premýšľate, akú dĺžku copu zvoliť? Kam zhruba bude cop dosahovať? Záleží vždy na výške, teda úplne všeobecne sa to povedať nedá. Pre predstavu sa pozrite na obrázok nižšie (slečna meria asi 170cm). Urobte si cop v úrovni, v akej ho pravdepodobne budete chcieť nosiť. Od gumičky potom len zmerajte 50 alebo 60 cm.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, okamžitá výmena zadarmo nie je problém.

Ako vybrať dĺžku copu

Ako sa o Clip in príčesok starať

Čo robiť, aby mi cop dlho vydržal?

Starostlivosť o Clip in príčesky nie je nijak náročná, ale napriek tomu odporúčame venovať pozornosť hydratácii a výžive, pretože raz odstrihnuté vlasy nemajú prirodzenú výživu z vlasovej pokožky. Copy a Clip in vlasy všeobecne sa nemastia, ako vlastné vlasy a teda nie je potrebné umývať ich tak často. Ide skôr o očistenie vlasov od pôsobení vonkajších vplyvov (prach z ulice, smog, dážď atď.) a odstránení zvyškov stylingových prípravkov. Clip in majú zo všetkých metód tú najdlhšiu životnosť a zároveň minimálne nároky na starostlivosť. Pripravili sme pre vás aj tento návod na starostlivosť a údržbu Clip in vlasov.

Nespálim vlasy žehlením a kulmovaním?

Naše príčesky z pravých vlasov môžete žehliť aj kulmovať. Pravidlá sú rovnaké, ako pre úpravu vlastných vlasov, tzn. nevykonávať úpravy na vlhkých vlasoch a nepresahovať teplotu 200 stupňov (tu odporúčame ako úplné maximum skôr 180 stupňov). Majte na pamäti, že tepelné úpravy môžu mať vplyv na kvalitu vlasov. Profesionálny prípravok na ochranu vlasov pred teplom odporúčame mať vo výbave.

Fénovaní Clip in nie je problém a aj tu platí, že vhodnejšia je nižšia teplota. Ak však máte možnosť, po umytí vlasy postláčajte od prebytočnej vody a nechajte voľne uschnúť.

 

Kozmetika vhodná na predĺžené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Pomer ceny a kvality týchto Clip in príčeskov je vecou na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré dokonale zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov a u ktorých je vďaka REMY kvalite obmedzené strapatenie. Vlasy s označením REMY sú poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasov k predĺženiu

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Clip in sponky

Videonávod - aplikácia Clip in copu

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Špecialista na predlžovanie vlasov, odborné poradenstvo v starostlivosti o vlasy, kaderník a vizážista.

"Clip in vlasy sú podľa môjho názoru najlepšou voľbou pre ženy a dievčatá, ktoré nechcú opakovane dochádzať do kaderníckych salónov na posunutie spojov, ako je tomu u ostatných metód predlžovania vlasov."

"Tieto Clip in vlasy bežne používam do svadobných a spoločenských účesov. Väčšina svadobčanov potom len obdivne pozerá na nevestu a čuduje sa, akým kúzlom jej narástli tak krásne dlhé a husté vlasy počas tak krátkej doby. Naše Clip in príčesky sa už ''zúčastnili'' aj niekoľkých súťaží krásy a dokonca s finalistkami cestovali aj za oceán."

"Kvalita a spracovanie týchto vlasov je na vysokej úrovni a v pomere k danej cene ide naozaj o skvelú ponuku. Samozrejme je ale nutné si uvedomiť, že vlas je jednou odstrihnutý a prirodzenú výživu z pokožky hlavy už nedostáva. Preto odporúčam venovať starostlivosti zvýšenú pozornosť."

"Majte svoje príčesky jednoducho radi, akoby to boli Vaše vlastné vlasy, odrazí sa to potom na dlhej životnosti."

Podobné produkty z rovnakej kategórie