Loréal Hair Touch Up krycí sprej

Krycí korektor na vlasy je skvelým pomocníkom nielen pri zakrývaní šedín a odrastov, ale aj pri maskovaní príčeskov - a my Vám prezradíme ako ho použiť!

  • Viac detailov
  • Otázka na produkt
  • Dostupnosť: SKLADOM
  • Doručenie: môže byť u vás už v utorok 23.07.2024

15,59 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Hair Touch Up krycí sprej

Sprej na odrasty a šediny nie je na trhu novinkou, vyrába ho celý rad značiek a behom chvíľky vďaka nemu zakryjete vyššie spomínané nedokonalosti. To už iste viete, ale čo možno neviete je fakt, že tento produkt je výborný aj na dokonalé zamaskovanie clip in príčeskov.

Zaujíma Vás, ako na to? Akonáhle si na svoje vlasy pripnete clip in príčesky, na každý clip pás zvlášť hore (na šev a pod neho) nastriekajte Loréal krycí sprej.

Odtieň spreja voľte podľa farby odrastov, ktoré máte pri hlave. Napríklad ak ste farbená blondína s tmavším odrastom dohneda, zvoľte svetlo hnedý korektor. Vaša clip sada je svetlá a tým pádom je svetlý aj šev, ten potom môže presvitať medzi vašimi vlasmi, keď máte tmavšiu odrast. Vďaka tomuto kryciemu spreju a prestriekaniu hornej časti príčeskov, vytvoríte maximálne prirodzený efekt a spoj už nebude tak nápadný a presvitajúci.

Výhodou je aj to, že ho môžete z vlasov umyť, tzn. ak si vlasy dofarbíte a odrast už nemáte, uvítate pre zmenu práve pôvodný svetlý šev.

Popis a bližšie informácie

Loréal Professionnel Hair Touch Up má skladné balenie a špeciálnu mikrodifúznu trysku, ktorá zaistí presnú aplikáciu.

Korektor krásne kryje, rýchlo zasychá a nerobí na vlasoch fľaky. Umyť ho môžete kedykoľvek budete chcieť klasickým šampónom.

Produkt je vhodný pre všetky typy vlasov.

Pred aplikáciou odporúčame prípravok pretrepať a striekať zo vzdialenosti 10-15 cm. Nastriekané vlasy nechajte cca 1 minútu preschnúť.

Podobné produkty z rovnakej kategórie