Clip in REMY vlasový pás 63cm vlnitý - prírodná/svetlejšia blond

Clip in REMY vlasový pás 63cm vlnitý - prírodná/svetlejšia blond
Zľava

Hustejšie vlasy vďaka vlnitému Clip in rychlopásu zo 100% ľudských vlasov. Dĺžka 63 cm s gramážou 120 g.

 • Viac detailov
 • Otázka na produkt
 • Dostupnosť: SKLADOM
 • Doručenie: môže byť u vás už vo štvrtok 29.02.2024
 • Pôvodná cena: 240,42 € s DPH

168,56 € s DPH

Detailné informácie o produkte

Vlnitý Clip in rychlopás zo 100% ľudských vlasov REMY kvality - 63 cm / 120 g

Hľadáte spôsob ako si okamžite a šetrne zahustiť vlasy? Clip in rychlopás je pravdepodobne tým pravým pre vás.

27 cm široký pás krásnych kvalitných ľudských vlasov, s piatimi špeciálnymi clip in sponkami, ktorý dodá objem po celej šírke hlavy. Pripnutie hravo zvládnete a zaberie len chvíľku.

Typ vlasov: 100% ľudské vlasy európskeho typu, REMY
Dĺžka: 63 cm
Šírka pásu: 27 cm
Hmotnosť: 120 gramov
Štruktúra: vlnitá

Pri nákupe Clip in od nás dostanete navyše 3 náhradné sponky zadarmo a tiež jednoduchý návod na starostlivosť a údržbu vlasov. Ak si prajete vlastné vlasy nielen zahustiť, ale aj predĺžiť, vhodnejším riešením pre vás bude Clip in set pásov, prípadne kombinácia oboch pre dosiahnutie optimálneho výsledku.

Rozloženie vlasových pásov v clip in sete

Výhody clip in metódy a rychlopásu:

Metóda Clip in je bezpochyby tou najobľúbenejšou. Predĺženie a zahustenie vlasov pomocou Clip in je rozšírené po celom svete.

 • jednoduchá aplikácia a okamžitá premena
 • samoaplikačná metóda, nemusíte ku kaderníčke
 • naprostá šetrnosť k vlastným vlasom
 • úspora času a financií, nestrávite hodiny v salónoch
 • jednoduchá údržba a dlhá životnosť
 • možno nosiť každodenne aj príležitostne
 • clip vlasy nepramienkujú
 • nepermanentná metóda - žiadne posunovanie spojov
 
Rychlopás môžete nosiť denne aj príležitostne. Skvele sa hodí aj do spoločenských účesov, kedy je občas potrebné dodať objem. S Clip in metódou vás navyše nečakajú dodatočné náklady na pravidelné návštevy kaderníčky z dôvodu posunovaní spojov, ako je tomu u permanentných metód.

Clip in vlasy na predĺženie

Ako pripnúť Clip in pás?

Naozaj to zvládnem sama?

Sme si istí, že áno! Je to skutočne tak jednoduché a rýchle, že aj čistenie zubov zaberie viac času. Na prvýkrát to možno bude chcieť pár minút navyše, však uvidíte sama. S troškou cviku zaberie aplikácia menej ako 5 minút. Pre lepšiu predstavu sa môžete pozrieť na TENTO videonávod. Zhruba v úrovni uší urobíte vodorovne cestičku a po celej šírke hlavy pás pripnete. Začnete prostrednou sponkou a pokračujete do krajov.

Nemôže sa stať, že pás skĺzne?

To naozaj nehrozí. Sponky sú opatrené silikónovým prúžkom, ktorý zabraňuje skĺznutiu aj z tých najjemnejších vlasov. Pri bežných denných aktivitách aj športu bude pás pevne držať. Pokiaľ si ale chcete byť 100% istá, môžete svoje vlasy v mieste pripnutia ľahko natupírovať alebo aplikovať trošku suchého šampónu, ktorý povrch vlasov zdrsní. Naše clip in vlasy Vám nebudú po hlave ''cestovať'' - na vlasoch drží ako pribité.

Pripínanie Clip in - predĺženie vlasov doma

Zahustenie vlasov Clip in metódou

Aký je princíp Clip in metódy?

Spôsob zahustenie vlasov pomocou Clip in je skutočne tým najšetrnejším. Sponky, ktoré sú na vlasových pásoch prišité, vlastné vlasy nijako nezaťažujú a pre vlastné pohodlie sú tiež mierne zaoblené. Nikde vás nebude nič tlačiť. Ide skrátka len o pripnutie, ktoré zvládnete v pohodlí domova behom pár minút, aj rýchlejšie. Clip in metóda je navyše šetrná tiež k vašej peňaženke. Pravidelné posúvanie spojov vám nebude robiť starosti, Clip in jednoducho pred spaním odopnete, ľahko prečešete a sú pripravené na ďalšie použitie. Nosiť ich môžete denne, príležitostne, záleží len na vás.

Skvele sa hodí pre zahustenie vlasov do spoločenských účesov, obľúbené sú predovšetkým u budúcich neviest. Ide o pravé vlasy a úpravy kulmou alebo žehličkou nie sú problém rovnako tak môžete upraviť aj farbu. Pokiaľ ale vyberiete ľahko odlišný odtieň, môžete tým svoje vlasy ľahko promelírovat.Metóda Clip in predĺženie vlasov

Výber odtieňa, dĺžky a výmena

Čo keď mi nesadne odtieň alebo dĺžka? Nevadí...

V našej širokej ponuke až 17 odtieňov si vyberie väčšina zákazníčok. Môže sa ale stať, že budete váhať, aký odtieň presne padne k vašim vlasom. Nikto však nemá vlasy v jednom farebnom tóne. Vždy ide o viac podtónov, ktoré vytvoria vlastný odtieň. V prípade, že zvolíte ľahko odlišný odtieň, môže výsledok vyzerať prirodzene a ešte lepšie. Naše Clip in príčesky z pravých vlasov môžete naviac tiež tónovať a farbiť. Odporúčame kadernícke farby. U blond vlasov je možné použiť silver šampón, zmiešaný pol na pol s klasickým šampónom, ktorý po aplikácii ihneď zmyjete. Potlačíte tým žlté tóny blond a zároveň predídete fialovému tónu. Úpravy môžete zveriť do rúk kaderníčky, ktorá má s predĺženými vlasmi skúsenosti. Avšak aj tak pamätajte, že farbenie môže ovplyvniť kvalitu vlasov.

Výber dĺžky tiež nie je nijako ťažký. Na obrázku nižšie je slečna merací asi 170 cm. Metrom môžete zmerať, kam až budú predĺžené vlasy siahať. Merajte vždy od úrovne uší smerom nadol. Uvidíte aký rozdiel bude medzi vlastnými a predĺženými vlasmi. Vzhľadom k tomu, že pás slúži primárne pre zahustenie, nemal by byť výrazne dlhší, než vlastné vlasy a to z dôvodu splynutia hustoty. Ak si prajete dodať i dĺžku, nielen objem, pozrite sa na našu ponuku Clip in setov.

V prípade, že vám tovar predsa len nebude vyhovovať, výmena nie je problém.

Ako vybrať dĺžku Clip in vlasov

Ako sa o Clip in vlasy starať

Čo robiť, aby mi Clip vlasy dlho vydržali?

Starostlivosť o Clip in vlasy nie je nijak náročná, ale napriek tomu odporúčame venovať pozornosť výžive a hydratácii, pretože vlasy sú predsa len už raz odstrihnuté a nedostávajú tak prirodzenú výživu z vlasovej pokožky. Clip in sa nemastia, ako vlastné vlasy a teda nie je potrebné ich umývať tak často. Skôr ide o očistenie od pôsobení vonkajších vplyvov (dážď, smog, prach z ulice atď.) a odstránenie zvyškov stylingových prípravkov.
Clip in vlasy majú zo všetkých metód tú najdlhšiu životnosť pri minimálnych nárokoch na starostlivosť. Pripravili sme pre vás aj tento návod na starostlivosť a údržbu Clip in vlasov.

Nespálim vlasy žehlením a kulmovaním?

Naše príčesky z pravých vlasov môžete žehliť aj kulmovať. Pravidlá sú rovnaké, ako pre úpravu vlastných vlasov, tzn. nevykonávať úpravy na vlhkých vlasoch a nepresahovať teplotu 200 stupňov (tu odporúčame ako úplne maximum skôr 180 stupňov). Majte na pamäti, že tepelné úpravy môžu mať vplyv na kvalitu vlasov. Profesionálny prípravok na ochranu vlasov pred teplom odporúčame mať vo výbave. Po natočení nechajte vlasy chvíľu položené, aby sa vlastnou váhou opäť nenarovnali.

Fénovanie Clip in vlasov nie je problém a aj tu platí, že vhodnejšia je nižšia teplota. Najideálnejšie je vlasy premačkať cez uterák od prebytočnej vody a nechať voľne uschnúť. Potom aplikovať vyživujúci olejček alebo sérum.

 

Kozmetika vhodná na predĺžené vlasy

TOP kvalita za rozumnú cenu!

Pomer ceny a kvality týchto Clip in príčeskov je vecou na vyzdvihnutie. Ide o pravé ľudské vlasy európskeho typu, ktoré dokonale zapadajú do našich stredoeurópskych vlasov a u ktorých je vďaka REMY kvalite obmedzené strapatenie. Vlasy s označením REMY sú poskladané po smere rastu.

Remy kvalita vlasov k predĺženiu

V neposlednom rade sme tu pre Vás :)

Pre radu ohľadom výberu nám môžete poslať fotku na dennom svetle do emailu info@clip-vlasy-lacne.sk a my Vám rýchlo pomôžeme.

V prípade, že nie je výsledok podľa Vašich predstáv, nemusíte zúfať. Výmenu nepoužitého tovaru ponúkame až do 60 dní! Ako postupovať si môžete prečítať tu.

Clip in sponky

Názor profesionála

Bc. Lucie Sedláková

Špecialista na predlžovanie vlasov, odborné poradenstvo v starostlivosti o vlasy, kaderník a vizážista.

"Clip in vlasy sú podľa môjho názoru najlepšou voľbou pre ženy a dievčatá, ktoré nechcú opakovane dochádzať do kaderníckych salónov na posunutie spojov, ako je tomu u ostatných metód predlžovania vlasov."

"Tieto Clip in vlasy bežne používam do svadobných a spoločenských účesov. Väčšina svadobčanov potom len obdivne pozerá na nevestu a čuduje sa, akým kúzlom jej narástli tak krásne dlhé a husté vlasy počas tak krátkej doby. Naše Clip in príčesky sa už ''zúčastnili'' aj niekoľkých súťaží krásy a dokonca s finalistkami cestovali aj za oceán."

"Kvalita a spracovanie týchto vlasov je na vysokej úrovni a v pomere k danej cene ide naozaj o skvelú ponuku. Samozrejme je ale nutné si uvedomiť, že vlas je jednou odstrihnutý a prirodzenú výživu z pokožky hlavy už nedostáva. Preto odporúčam venovať starostlivosti zvýšenú pozornosť."

"Majte svoje príčesky jednoducho radi, akoby to boli Vaše vlastné vlasy, odrazí sa to potom na dlhej životnosti."

Podobné produkty z rovnakej kategórie